Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Дитячі тури Україною / Лицарські Розваги у замках Львівщини

Лицарські Розваги у замках Львівщини

Лицарські Розваги у замках  Львівщини

Пропонуємо Вам чудову інтерактивну мандрівку по Львівщині для школярів

План подорожі: виїзд зі Львова (08:00) – Гавареччина (майстер-клас із виготовлення кераміки) – Підгірці (екскурсія замком) – Олесько (екскурсія замком, обід, розважальна Лицарська програма) – Львів (повернення о 19:00).

Дата мандрівки: в будь-який зручний для Вас час (крім понеділка).

Тривалість:   1 день    Ціна - 199 грн.

 У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в екскурсійних об’єктах, страхування на час подорожі.

ДОДАТКОВО оплачуються: програма "Лицарські забави в Олеському замку", вхідні квитки в туристичних об’єктах і харчування.

ЛИЦАРСЬКІ ЗАБАВИ в Олеському замку:   Пізнавальна розважальна інтерактивна програма для школярів, де вони дізнаються про те, як робляться лицарські обладунки, побачать показовий лицарський бій та майстер-клас із володіння мечем, навчаться тактики ведення бою. А після цього зможуть, на свіжому повітрі, спробувати себе в наступних давніх іграх та забавах:

- бій на м’яких мечах;                                         

- стрільба зі справжнього лука та арбалета;         - стрибки в мішках;

- ходьба на ходулях;                                                    - перегони на лижах;                    

 - середньовічні “городки”;                                        - перекочування колеса;                 

 - перетягування канату;                                             - бій на колоді.            

 

Загальна тривалість 1,5-2 години.

Вартість вхідних квитків:

- Олеський замок: загальний – 20 грн., студенти – 10 грн., учні – 5 грн.);

- Підгорецький замок (територія замку): загальний та студенти – 20 грн., учні – 10 грн.;

- Підгорецький замок (підземелля): загальний та студенти – 5 грн., учні – 3 грн.

Харчування:

1. Можна замовити комплексний дитячий обід в ресторані “Гридниця” Олеського замку. Пропоноване меню: бульйон курячий, гуляш свинний (або котлета) з картоплею по-домашньому, хліб, чай. Вартість 40 грн.

2. Можна зробити пікнік і пообідати власними харчами біля Підгорецького або Олеського замків.

Додаткові розваги, які можна організувати під час або після проведення Лицарських забав.

- Квест «У пошуках скарбів Олеського замку». Захоплююча програма для дітей. Разом з феями діти шукають скарб Олеського замку, переживаючи цікаві пригоди на території замку, що вимагають і фізичної вправності, і розумових здібностей. Винагородою за кмітливість та витривалість стане віднайдена дітками скринька зі скарбом та призи за участь в квесті. Тривалість програми 1,5 - 2 год. Вартість: для групи до 20 осіб - 1500 грн., для групи до 30 осіб – 2000 грн., для групи до 40 осіб – 2450 грн.

- Фотографування в середньовічних костюмах. Вартість — 20грн./костюм.

- Майстер-клас середньовічних танців під фонограму, тривалість 1-1,5год. Вартість — 2700 грн.

- Майстер-класи з різних ремесел: ковальство, гончарство, ткацтво, валяння шерсті, виготовлення ляльки-мотанки, плетіння кошиків (за додаткову плату).

 Гавареччина  Село вигнанців-гончарів, відомий центр чорнодимленої гаварецької кераміки. Тут можна навчитися працювати на гончарному колі, закупитися керамічними виробами у місцевих виробників та оглянути відновлену повстанську криївку.

Підгірці    Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд та пивзавод XVIII ст.

Олесько   Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.


 
 
go top