Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Дитячі тури Україною / На Карпатському трамваї до Довбуша

На Карпатському трамваї до Довбуша

На  Карпатському трамваї  до Довбуша

Якщо Вас манять мальовничі гори, культура та історія України, то запрошуємо Вас на екскурсію “На трамваї до Довбуша”

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Бубнище. Скелі Довбуша – Гошів – Вигода. Карпатський трамвай – Львів (повернення о 21:00).

 

На   1 день    - 199 грн.

 

Дата проведення: в будь-який зручний для Вас день.

 

 У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

 

ДОДАТКОВО оплачуються: вхідні квитки в музеях, карпатському трамваї, харчування.

 

Харчування:   Обід в  Нд – в кафе “Vigoda” і складається з: салат з молодої капусти,перше – зупа грибна,друге – картоплянепюре, м'ясо по-домашньому,узвар або чай,хліб.Вартістьобіду50грн./особа.

 

Вартість вхідних квитків:    - Скелі Довбуша: 5 грн./особа, діти – 3 грн./особа;      - Карпатський трамвай - 50 грн. на особу.

 

Скелі Довбуша - Бубнище.   Ботаніко-геоморфологічний резерват “Скелі Довбуша” – пам’ятка природи державного значення, є групою високих скель площею100 га, які на фоні лісу й гір створюють невимовної краси гірські пейзажі. Вважається, що скелі використовувалися з давньоруських часів (ІХ-ХІІІ ст.) як наскельні фортеці та сторожові укріплення.

 

Гошів.   Відоме по всій Україні відпустове місце завдяки чудотворній іконі Божої Матері (1737р.), яка знаходиться в церкві Преображення (1842р.) Василіянського монастиря заснованого в 1570 р. на Ясній Горі в Карпатах. Всі бажаючі можуть піднятися на гору по Хресній дорозі.

 

Вигода – Карпатський трамвай. Всіх романтиків і шанувальників гір гостинно кличе до себе вузькоколійна залізниця, яка почала будуватися для транспортування лісу бароном Леопольдом Поппером в кінці ХІХ ст. Ширина колії становить770 мм, це в два рази менше за звичайну залізничну колію. Чотирьохгодинна подорож на т.з. “карпатському трамваї” проходить надзвичайно мальовничим маршрутом по найгарніших та найекологічниших місцях Карпат. Ви зможете милуватися чарівною природою: горами, річками Мізунькою та Свічею, Мізуньськими водоспадами, вгамувати спрагу водою з гірських джерел, оздоровитися мінеральною водою “Горянка” (типу “Нафтуся”), скуштувати чай з карпатських трав у баби Ганки. Повернувшись додому, Вам ще довго ввижатимуться карпатські краєвиди та долинатиме пісня стрімких потоків із кришталевою водою.


 
 
go top