Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Дитячі тури Україною / Вся Краса Закарпаття

Вся Краса Закарпаття

Вся  Краса  Закарпаття

Тур розроблений педагогами і психологами, й враховує дитяче сприйняття інформації та пізнання світу

План туру:
1 день: виїзд зі Львова (08:00) – Верхня Грабівниця (огляд бункера) – Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна) – Карпатський мисливець (ферма диких кабанів) – Мукачево (екскурсія замком і обід) – Берегово (купання в термальному басейні) – Берегівський р-н (ночівля в угорських садибах сільського туризму, поселення о 20:30).


2 день: сніданок і виїзд (08:00) – Іза (оленяча ферма та виставка-продаж виробів з лози) – озеро Синевир (екскурсія та обід) – Пилипець (огляд водоспаду Шипіт) – Львів (повернення о 22:30).  

Тривалість:   2 дні / 1 ніч

Ціна - 395 грн.

На Вас чекають:
- знайомства із історією, звичаями, культурою та релігією п’ятьох етносів Закарпаття: бойками, лемками, угорцями, циганами, русинами;
- найкращі страви бойківської, угорської, лемківської кухонь;
- найвидатніші історичні пам’ятки краю: палац Шенборна, Мукачівський замок, історичний центр Берегово, панорамний огляд Виноградівського, Королевського Хустського замків;
- погодувати з рук північних оленів та диких кабанів;
- краса карпатських гір, озера Синевир, водоспад Шипіт, можливість зробити фото на згадку в наймальовничішому місці Карпат, купання в термальному басейні міста Берегово.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах, страхування на час подорожі.

У вартість НЕ ВХОДЯТЬ і додатково оплачуються: харчування, вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
- палац Шенборна: загальний – 10 грн., школярі – 8 грн.;
- Мукачівський замок: загальний і студентський – 15 грн., школярі – 5 грн.;
- термальний басейн в Берегово: загальний – 100 грн., діти дошкільного віку – 50 грн.;
- оленяча ферма (загальний, пенсійний і студентський - 10 грн., школярі – 5 грн.);
- озеро “Синевир”: загальний – 10 грн., студенти і школярі – 2 грн.;
- водоспад Шипіт: загальний – 7 грн., школярі – 2 грн.

Проживання: відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району, номери: 2-х, 3-х, 4-х місні з вигодами. Фото садиб можна побачити тут https://picasaweb.google.com/vidviday.com.ua/bsRqm#

Харчування:
Обід в 1-й день – відбувається в кафе м. Мукачево, орієнтовна вартість 45-50 грн.;
Вечеря в 1-й день – відбувається в готелі, орієнтовна вартість 45 грн.;
Сніданок в 2-й день – відбувається в готелі, орієнтовна вартість 55 грн.;
Обід в 2-й день – відбувається в кафе м. Ужгород, орієнтовна вартість 50-55 грн.

Верхня Грабівниця.

В цьому мальовничому карпатському селі розташований грандіозний бункер, це найбільш збережений та цікавий об’єкт суперпотужної колись оборонної лінії Арпада. Лінія будувалася угорською армією в 1943-1944рр. для захисту від радянської армії. Пропонуємо Вам пройтися по гігантському півторакілометровому тунелю з боковими відгалуженнями, вентиляційними шахтами, щоб відчути себе справжнім мілітарі-туристом.

Санаторій Карпати.

Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. 

Ферма диких кабанів.

Недалеко від Мукачево знаходиться комплекс “Карпатський мисливець” на території якого можна оглянути вольєри зі свинями породи “мангал”, який є гібридом закарпатської домашньої свині і дикого кабана.

Мукачево.

Звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.

Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).

Берегове.

Якщо хочете відчути себе в іншій країні, де більшість людей не розуміють української, російської та англійської, однозначно Вам треба в столицю угорської України - Берегово. Саме місто підготувало для гостей готичний костел Всіх Святих (1370р.), костел реформаторів (XV ст.), “Графський двір” – садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.). Але найбільше туристів цікавлять унікальні термальні води, що піднімаються з глибини1600 м. та лікують від 86 хвороб, аналоги їм є лише в Новій Зеландії.

Іза.

Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва.

Оленяча ферма.

Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів.

Синевир.

Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель.

Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті989 метріві має максимальну глибину22 метри.

Пилипець.

Тут з висоти 15 метрів багатьма заворожуючими каскадами між андезиновими скелями скидає води в мальовничу гірську долину один з найкрасивіших водоспадів України – водоспад Шипіт. Він бере свій початок з великого підземного джерела, т.з. “морське око”, в одному з найгарніших місць українських Карпат – полонині Боржава. Перебування тут чудово допомагає відпочити від цивілізації та дає нові життєві сили.


 
 
go top