Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Дитячі тури Україною / Золота Підкова Львівщини + Гавареччина

Золота Підкова Львівщини + Гавареччина

Золота Підкова Львівщини + Гавареччина

Гавареччина (майстер-клас виготовлення кераміки), Олесько, Підгірці, Золочів, Львів

Запрошуємо школярів оглянути три найкращі українські замки та ознайомитися з гончарською справою під час одноденної автобусної поїздки “Золота Підкова Львівщини + Гавареччина”

На 1 день    - 199 грн.

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Гавареччина (майстер-клас виготовлення кераміки, купівля гаварецької кераміки) – Олесько (огляд замку) – Підгірці (огляд палацу) – Золочів (огляд замку та обід) – Львів (повернення о 19:00).

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях.

Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеї та харчування.

Вартість вхідних квитків:   - Олеський замок (дорослі – 20грн., студенти — 10 грн., учні – 5грн.);

- Підгорецький замок (дорослі та студенти – 20 грн., учні – 10 грн.);

- Золочівський замок (територія замку та Великий палац: дорослі – 20грн., студенти — 10 грн., учні – 5грн.; Китайський палац: дорослі –10 грн., студенти — 6 грн., учні – 4грн.).

 

Харчування: обід можна замовити в кафе м. Золочева, с. Олеська (орієнтована вартість 40 грн.) або зробити пікнік з власних продуктів в Підгірцях або Олеську.

 

Гавареччина.    Село вигнанців-гончарів, відомий центр чорнодимленої гаварецької кераміки. Тут можна навчитися працювати на гончарному колі, закупитися керамічними виробами у місцевих виробників та оглянути відновлену повстанську криївку.

Олесько.    Кожен українець повинен відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Замок на пагорбі є одним з найстаріших на українських землях (1390р.), його експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Вночі замком гуляють душі закоханих Адама Жолкевського та дочки власника замку Марціани.Окрасою Олеська є також монастир капуцинів з костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

Підгірці.   Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд та і пивзаводом XVIII ст.

Золочів.   Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом (одним з трьох в Європі). Велику цікавість викликають таємничі камені тамплієрів з двома вінками, які здійснюють таємничі бажання.


 
 
go top