Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Екскурсії Львовом / Підземеллями старого Львова

Підземеллями старого Львова

 

Підземелля старого  міста  Львова

Ви  побачите: підземелля костелу Єзуїтів, Домініканського монастиря та Преображенської церкви

 

  Місце зустрічі повідомляється після запису.

 

 Вартість екскурсіі – 49 грн (при передоплаті в офісі або на банківський рахунок ); при оплаті на місці - 69 грн.

 Для дітей віком 7-16 років знижка 5 грн., до 6 років – безкоштовно.

 У вартість входить: супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в підземеллях.

 

Додатково оплачується: вхідні квитки в підземелля.

 

      

 

Костел Єзуїтів   Ви зможете побачити і познайомитись з історією  підземелля   колишньго костелу Петра і Павла ордену єзуїтів, в які Ви потрапите через барокові ковані двері, оглянете рештки княжих мурів (ХІV ст.), фрески (1741-1742 р.), різьблений алебастровий саркофаг  з бічним вибитим зсередини отвором. (ХVІІІ ст.). А от привид Чорного монаха, зможуть побачити лише найуважніші туристи. Середньовічні фундаменти будівлі розкажуть про те чим займалися, що приховували та чому були вигнані монахи зі Львова.

 

Преображенська церква    Також ми побуваємо у підземеллях церкви Преображення Господнього. Тут знаходяться найбільші за розмірами підземні зали із нині доступних підземель у Львові. На місці нинішньої церкви Преображення Господнього колись був костел ордену тринітаріїв, який займався викупом християн із неволі в ісламських країнах. За часів тринітаріїв тут відбувались поховання, які однак до сьогодні не збереглися. Зате можна побачити частини муру, на яких, згідно з легендою, лишили сліди своїх кігтів дикі звірі. Під церквою Преображення Господнього дізнаємося про орден Тринітаріїв – визволителів християн з ісламських країн. На сьогодні це найбільші доступні нам до огляду підземелля.

 

Домініканський монастир   І наостанок ми відвідаємо підземелля Домініканського монастиря. Вчені припускають, що колись це був перший ярус княжого палацу Лева Даниловича. Тут ми побачимо келію монаха-аскета і зал катувань, а також дізнаємось про таємничі історії людей, пов'язаних із цим підземеллям.  Тут Вам представлять знаряддя та методи середньовічних тортур, дізнаєтеся про середньовічних жебраків, які заробляли великі гроші, розкажуть про жінок, за яких воювали і чому вони переховувалися в монастирі.

 

Трохи веселіші підземелля аптеки "Під чорним орлом", що в Середньовіччі виконували роль винарні, де і сьогодні стоять великі бочки, та стародавні бутлі для наливок і настойок.

У місті кави, як ще називають Львів, звичайно є і кавові підземелля. Львівська копальня кави гостинно відкриває свої кавові підземелля і розповідає про те, як кава з'явилася у Львові завойовуючи світ, хто її привіз у Львів і як вона опинилась у підземеллях одного з будинків Львова.

 У 1256 році, коли Львів вперше згадується у Галицько-Волинському літописі, місто стояло на ріці. Сьогодні ріка протікає під землею у величезній трубі. Щоб познайомитись з Львівською підземною рікою Полтвою потрібно спуститись у мистецькі підземелля Львова під Львівською Оперою.

 

Вартість вхідних квитків у підземелля:

 підземелля костелу Єзуїтів: дорослі - 10 грн/ос.

підземелля Преображенської церкви: дорослі - 5 грн/ос.,  

підземелля Домініканського монастиря: дорослі - 10 грн/ос.,  діти - 5 грн/ос.

Аптека під "Чорним Орлом" - 10 грн./дорослі, 5 грн./діти.

У підземеллях Домініканів кожної першої неділі місяця – безкоштовне сімейне відвідування, а також щоп’ятниці для студентів та школярів вхід вільний

Чекаємо дзвінків:067 373 28 33;   099 326 29 50 або 297 06 37   lvidpystka@gmail.com


 
 
go top