Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Екскурсії Львовом / Романтика Львова

Романтика Львова

Запрошуємо на прогулянку!     Львів романтичний 

Початок екскурсії о 14:00. Місце збору групи повідомляється учасникам після зголошення на екскурсію.

 

  

На Вас чекають:

Небагато на Україні є міст, де блукаючи старовинними вулицями, можна відчути подих віків. До таких міст ми сміливо можемо віднести наш древній Львів. Це місто, яке огорнуте якоюсь особливою романтикою та таємничістю, шармом міських пейзажів, звуків, тіней, легенд та міфів та ще чогось такого, що можна тільки відчути і неможливо передати словами.
Споконвіку висока енергетика площ, скверів та парків Львова навіювала романтичний настрій та загострювала почуття. Тому не дивно, що на вулиці стільки усміхнених облич, що хочеться посміхнутись у відповідь, завести розмову і… закохатись.
Любов великих людей – завжди легенда. І сьогодні ми відкриємо ту грань, яка наповнювала їхнє життя змістом. На цій екскурсії Ви дізнаєтесь про найромантичніше кохання монаршої пари в центрі Європи, про найбільшого спокусника і ловеласа всіх часів і народів, про кохання відомого французького письменника до Евеліни Ганської, про молодшого сина Моцарта і те кохання, яке він проніс через усе життя, про щасливі та сумні моменти Івана Франка та багато інших історій. Романтика Середньовічного Львова створить піднесений настрій та незабутні відчуття. Цікаві реальні історії кохання відомих людей надовго западуть в душу.
Кохання — найпотаємніше у нашому житті. Подаруйте собі та своїм близьким ще більше свіжих яскравих вражень, адже ніщо не зближує так добре, як спільно пережиті емоції. Ви надовго запам’ятаєте цю зустріч!

 


 
 
go top