Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Екскурсії Львовом / Вірменський квартал у Львові

Вірменський квартал у Львові

Початок о 12:00. Місце та час збору групи повідомляєтсья учасникам після зголошення.

 2 год    -   55 грн

На Вас чекають:

Під час екскурсії ви дізнаєтеся коли і чому з’явилася вірменська громада у Львові, де жили і чим займалися вірмени, коли був сформований сучаний вірменський квартал, про діяльність адміністративних огранів громади (гміни, хуцу, Ради ставших, Духовного суду), чому організація Львівської громади стала прикладом для організації вірменських громад у інших містах Галичини, Поділля і Волині, чому зав’язалась боротьба місцевих вірмен проти зв’язків з Римом, які зміни у житті та діяльності вірменської громади відбулися після Йозефінської касації, чому завдяки діяльності архиєпископа Юзефа Теодоровича вірменський собор став пам’яткою архітектури Європейського значення, чим був собор за часів радянської влади та яка його сучасність?

Ви оглянете приміщення колишнього банку “Mons Pios”, приміщення вірменського монастиря, дзвіницю вірменської церкви та відреставрований дере’яний вівтар “Голгофа”. Але найголовнішим об’єктом екскурсії буде занесений до Світової спадщини ЮНЕСКО кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці (14-17 ст.), збудований за розповсюдженим у Вірменії та Криму типом чотиристовпової базиліки. Тут ви оглянете мозаїки Юзефа Мегоффера, орнаментика яких своїм стилем звертається до старовинних взірців вірменського мистецтва, алебастрові вівтарі з рельєфами, в яких встанволено вірменські ікони 17ст. у срібних кутих рамах, мармуровий пам’ятник архієпископа Ісака Ісаковича та амвон, а також матимете можливість впізнати обличчя багатьох відомих львів’ян у неперевершених фресках Яна Генрика Розена, які принесли йому славу на весь світ.

Екскурсовод: Юрій Смірнов — історик, журналіст, дослідник храмів Львова.

Вартість екскурсії для школярів, студентів та пенсіонерів: 15 грн/ос.

Після екскурсії у вас буде можливість придбати брошуру Юрія Смірнова “Вірменський катедральний собор у Львові”. Вартість 20 грн.

У вартість входить: екскурсійний супровід, оренда систем радіозв'язку, вхід в собор.

Додатково оплачується: пожертва на храм (за власним бажанням).


 
 
go top