Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Цікаво знати / Дивовижний замок Нойшванштайн

Дивовижний замок Нойшванштайн

Замок Нойшванштайн розташований серед вкритих снігом альпійських вершин у Німеччині. Він був побудований наслідним принцом Баварії Людвіґом II, якого багато хто вважав  просто диваком. «Я хочу завжди залишатися таємницею, як для себе, так і для інших», — ці слова, сказані Людвіґом, визначили все його життя: його не розуміли за життя, а загадкова смерть тільки додала таємничості його персоні.

Прямо біля австрійської кордону розкинувся замок Нойшванштайн — Втілення романтичних фантасмагорій і мрій. Чудовий навколишній пейзаж тільки посилює враження театралізованості і таємничості цього замку, виплив, ніби казковий фантом-мрія, в наш світ прямо з минулого. Автором цієї чудової архітектури є театральний художник Крістіан Янка, який подбав про створення антуражу нереальності галерей і башт, оточених пагорбами і лісами.Нойшванштайнзаслужено входить у список кращих замків світу, адже деякі будівлі можуть зрівнятися з його пишністю і чарівною красою.

Про це подбав король-мізантроп з Баварії Людовик II, чиї бачення, химерні мрії і фантазії знайшли втілення в ландшафтному рішенні, дизайні інтер’єру і архітектурі замку. Частково відлюдним характеру Людовика II і пояснюється той факт, що замок був зведений у другій половині 19 сторіччя на самій австрійському кордоні, далеко від строкатих міст і галасливих доріг. З Мюнхена до нього їхати 130 кілометрів. Будувався замок Нойшванштайн протягом 17 років, змінюючись і вдосконалюючись, проте так і не був завершений за часів царювання Людвіга. Сам король весь цей час знаходився зовсім неподалік — у замку Хохеншвангау на сусідній горі, і міг постійно спостерігати за етапами втілення його мрії.

Після смерті Людовик II замок Нойшванштайн став відразу ж надзвичайно популярним серед туристів. Ще б пак, адже він являє собою справжній шедевр, який приносить нечуваний прибуток для туристичної Німеччині! Всі сучасні жителі Баварії вдячні странноватого правителю, хоч і любив він іноді обідати … з приведенням Людовика XIV!

Подорож по замку не займе у Вас більше півгодини, хоча екскурсія з Зальцбурга або Мюнхена в цілому займе весь день. Однак до заявленої ціни екскурсії в 35-45 євро слід додати ще й ціну вхідних квитків в безпосередньо замок-музей. Безумовно, така божевільна популярність замку Нойшванштайн має вагомі причини, адже і внутрішньо, і зовнішньо творіння Людвіга просто чудово. По замку можна бродити цілими годинами, якби не велика кількість бажаючих (а їх не менше 5-6 тисяч щодня!) Помилуватися його кімнатами-шедеврами.

 


 
 
go top