Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Цікаво знати / Рожеві озера- дива природи...

Рожеві озера- дива природи...

  Рожеві озера- диво природи. На Херсонщині  і Ви можете помилуватися  цією природною красою: на південно-заході біля Кінбурнської коси та в районі Генічеська, в районі Арабатської стрілки.

 

Лемурійське озеро знаходиться  в Херсонській області біля села Григорівка. Свою назву воно отримало, завдяки тому, що його вважають залишками стародавнього Лемурійського моря.  Незвичайного рожевого кольору   вода в озері надуває  завдяки мікроводорості Дуналиелла Саліна. Ця водорость  багата каротинами, які дуже корисні для організму. Це провітамін А – вітамін молодості, він нормалізує зір, покращує шкірні структури.

 

 Ці озера дуже багаті натуральною морською сіллю. Вода тут майже ропа- у ній  35% солі, а під ногами відчуваються її кристали, але Ви не дістанете дна, бо Вас одразу виштовхне нагору.   І все  тому, що в  1 літр  води з Лемурійського озера міститься на 50грамів більше солі, ніж у Мертвому морі, звідси випливає, що  вода українського «мертвого моря» -омолоджує.  Місцеві жителі та й відпочиваючі   із задоволенням  лежать на поверхні, але, це не лише неймовірне.

  Вода озера особлива, має унікальні цілющі властивості, що  сприятливо позначається на здоров”ї  і вважається лікувальною, завдяки вмісту мінералів, солей хлористого магнію і калію йодистого натрію, бромистого магнію .   Тому вважають, що в озері лікуються хвороби, пов’язані з запальними процесами, хронічні захворювання суглобів – артрити і артрози, а також проблеми, пов’язані зі шкірою та роботоюі дихального, травного та сечостатевого трактів.

Після солоних ванн корисно прийняти ще й грязьові. Зробити це можна всього за 50 метрів звідси – у Сиваші.

 

Коли літо дуже  спекотне,  багато води  випаровується з  озера, вона стає насиченішою солями –  отже якщо  в морській воді  концентрація солі  близько 1%, то в стоячих водоймах вона досягає 30-35%. І тоді ропа стає рожевою, майже червоною, а на всьому, що вона омиває, виростають білі блискучі кристали солі, як сталактити в печерах.


 
 
go top