Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Цікаво знати / Тунель кохання

Тунель кохання

Романтичних місць у с віті є чимало. Проте в   Україні також є не менш, а може і більш романтичне, загадкове  а головне – цікаве та оригінальне місце, де закохані можуть здійснити свої мрії про вічну любов - «Тунель кохання» - це одне з природних чудес України. Це зелений тунель у формі ідеальної за пропорціями арки, створений заростями дерев і кущів, які сплелися між собою.

У природи свої закони. Яскравий приклад природного ландшафтного дизайну під романтичною назвою «Тунель кохання» можна побачити поруч із селищем Клевань(24км.від м.Рівне).Колись на цьому місці була нова колія, по якій їхали потяги. Потім у лісі все рідше став лунати стукіт коліс і дорогу остаточно  закинули. Вона заросла зеленю-  справжнісіньким тунелем. 

  В радянські часи тут була військова база, а до неї йшла залізнична гілка. Для маскування її засадили деревами. Але в останні роки дерева та кущі перестали обрізати й вони утворили природний тунель навколо залізниці. Загальна довжина тунелю близько 4-х кілометрів.

Існують повір’я, що пара, яка поцілується тут і загадає одне бажання на двох в час, коли колією їхатиме поїзд – збереже свої почуття навіки. А якщо висадити у тунелі квіти, то і життя матимеш щасливе і квітуче.

Вірити повір’ям чи ні – кожен має вирішити для себе особисто, а от у тому, що приїхавши сюди ви неодмінно будете вражені і окрилені красою цього ботанічного феномену, можете навіть не сумніватися. Хоча вперше натрапивши на світлини тунелю в інтернеті здається, що це все вигадки фотошопу, проте насправді навіть зі звичайного телефону фото у вас вийдуть нічим не гірші.  Відомим це місце стало зовсім нещодавно – у 2009 році, коли один із місцевих фотографів вирішив зробити фото сесію для кількох пар молодят саме тут. Світлини, які він виклав у соціальну мережу в прямому сенсі просто «підірвали» загал. Слава про відрізок залізничної колії посеред лісових хащ, про існування якої досі знали лише місцеві жителі, облетіла не лише Україну, а й увесь світ. Нині сюди з'їжджаються паломники кохання, наче на Паску віряни до Єрусалиму.
Тож раджу й вам відвідати це неймовірної краси місце. Можливо саме тут вас осяє світло в кінці тунелю, який неодмінно веде до найпрекраснішого почуття на землі – кохання!


Останнім часом це місце стало досить відомим у світі, тут знімають рекламу популярних брендів.

Якщо всі ваші бажання вже здійснилися або ви поки ще не знайшли свою другу половину, то прогуляйтеся тунелем,милуючись  дивом природи, де   Ви  зробите фантастичні фото.


 
 
go top