Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

 • Ваше ім'я *
 • Ваш телефон *
 • Коментарій
Главная / Канікули осінь / Казковий дует: Прага + Відень

Казковий дует: Прага + Відень

КАЗКОВИЙ ДУЕТ: ПРАГА + ВІДЕНЬ

Львів - Прага - Дрезден - Відень - Львів

Дата туру: 27.10

Вартість туру: 135 євро

1 день 20:00 - виїзд зі Львова. Перетин кордону.
2 день

Приїзд в чарівну й неповторну Прагу. Розміщення в готелі та відпочинок після переїзду. Екскурсійна програма "Старе місто" (використання громадського транспорту) - Вацлавська площа, собор Марії Сніжної, Порохова вежа, Муніципальний дім, костел святого Якуба, Староміська площа з відомими курантами, єврейське місто, а також Клементіум – колишнє місто єзуїтів. Вільний час.

Після захоплюючої екскурсії на Вас чекає незабутня прогулянка на кораблику з вечерею (факультативно - 25 €). Прогулянка нічною Влтавой подарує Вам неймовірні пейзажі міста, чудову музику, різноманіття блюд, і напоїв чеської кухні. Жодна екскурсія не захопить так, як прогулянка над тихими водами прекрасної річки.

Повернення в готель (використання громадського транспорту). Нічліг.

3 день  

Сніданок. Вільний день в Празі.
Туристам, які не повною мірою насолодитися красою Праги, пропонуємо екскурсію Празьким Градом (факультативно - 15 €). Празький Град - колись резиденцію чеських князів, пізніше королів, потім імператорів. Сьогодні ж це місце перебування президента ЧР. Пройшовши з надвір'я старого кремля Ви побачите чудовий, найбільший у країні Храм святого Віта. Екскурсія закінчиться в Південних садах Празького граду.

 

Рекомендуємо екскурсію до Дрездена (факультативно - 35 €) - стародавню столицю Саксонії, розташовану на річці Ельбі. Здобувши всесвітню популярність завдяки своїм колекціям живопису, сьогодні Дрезден є і центром високих технологій. Огляд визначних пам'яток зазвичай починається із Театральної площі, де розташована чудова будівля Дрезденськой опери. Це власне і є центр міста, навколо якого компактно розташувалися історичні квартали. Тут знаходяться декілька надвідомих музеїв, зокрема галерея "Старі майстри" – ("Alte Meister"), помилково відома нам під назвою Дрезденськой картинної галереї. Саме в цій галереї знаходиться "Сікстинська Мадонна" Рафаеля і колекція полотен Рембрандта (факультативно - екскурсія з гідом + вхідний квиток - 20 €). Вільний час.

У вільний час рекомендуємо Вам відвідати шопінг центри або здійснити екскурсію по новому місту - Дрезден Нойштадт (факультативно - 15 €). В середині 16 століття м. Альтендрезден на правому березі Ельби об'єднується з лівобережним Дрезденом. Після того, як в 1685 р. пожежа майже повністю знищила Альтендрезден, при Августі Сильному розробляється новий план забудови міста в стилі бароко. І воно одержує назву Нового Королівського Міста або скорочено – Нойштадт. Ми покажемо Вам найбільш відомі і найкрасивіші пам'ятки архітектури, вулиці і площі:

 • площу "Нойштедтер Маркт" з пам'ятником Августу Сильному „Золотий вершник“;
 • Гауптштрассе – головну вулицю з ресторанами, магазинами, зі скульптурами в стилі бароко – пішохідна зона;
 • Японський палац, в архітектурі якого виразно видно азіатські мотиви. Август Сильний хотів перетворити його в музей китайського і майсенського фарфору;
 • Кьоніґштрассе – найкрасивішу повністю відреставровану вулицю міста з затишними внутрішніми двориками, фірмовими магазинами і ресторанами;
 • Альбертплатц – який в середині 19 століття вважався одним із найкрасивіших в Німеччині i багато іншого.

Виїзд до Праги. Нічліг.

4 день  

Сніданок. Виселення з готелю. 8:00 - їдемо до Відня. Екскурсія «Імператорський Відень» включає в себе оглядову екскурсію по центральній частині імператорського міста. Ви побачите пам'ятник Марії - Терезії, Парламент, Ратушу, Віденську Оперу, собор св. Стефана та ін.

Рекомендуємо екскурсію в "Скарбницю Габсбургів" (факультативно - ексурсія з гідом + вхідний квиток - 25 €). Віденська імператорська скарбниця, розташована в палаці Хофбург, зберігає безцінні державні та історичні реліквії Священної Римської і Австро-Угорської імперій. Вона веде походження від середньовічного фамільного скарбниці династії Габсбургів і містить одну з найбільш значущих світових колекцій.
Корона Священної Римської Імперії, яка мало не стала володінням Наполеона, Корона Австрійської Імперії, якої так ніхто і не коронувався. Хто не чув про спис долі, напевно, самого містичного предмета в історії і найбільшого скарбу християнської цивілізації.

Виїжджаємо в сторону українського кордону.

5 день Прибуття до Львова (орієнтовно 12:00).

 

В ціну входить:

 • проїзд по маршруту;
 • всі трансфери згідно програми;
 • проживання в 2*, 3* готелях з сніданками;
 • всі екскурсії згідно програми;
 • супровід представника фірми;
 • медичне страхування;
 • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;

В ціну не входить:

 • проїзд в громадському транспорті;
 • факультативи;
 • харчування, не передбачене; програмою;
 • вхідні квитки;
 • Консульський збір 35 євро

 
 
go top