Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

 • Ваше ім'я *
 • Ваш телефон *
 • Коментарій
Главная / Країни

Країни

 • Словаччина

  Словаччина - країна на сході центральної Європи, межує на північному заході з Чехією, на півночі з Польщею, на сході — з Україною, на півдні — з Угорщиною та на заході з Австрією.Столиця - Братислава. Словаччина – переважно гірська країна, велика частина її території розташована в межах Західних Карпат (висота до 2655 м, гора Герлаховські-Штіт в масиві Високих Татр). На південному заході – Придунайська низовина, на південному сході – Потиська низовина.

  Читати далі...
 • Німеччина

   

     Німеччина- країна  в Західній Європі – федерація, в яку входить 16 земель. На півночі омивається Північним і Балтійським морями. На півночі межує з Данією, на сході – з Польщею і Чеською Республікою, на півдні – з Австрією, Швейцарією, на заході – з Францією, Люксембургом, Бельгією, Нідерландами. Площа – 357 тис. кв. км.удова країна в серці Європи з багатою історією, батьківщина багатьох  відомих людей,
  Столиця – Берлін.

  Читати далі...
 • Індія

     Одна з найдревніших цивілізацій у світі - Індія (історія понад 5000 років),і скарбниця дивовижної культури та мистецтва.  Країна розташована в Південній Азії  на півострові Індостан і  має площу більше ніж 3 млн. кв.км,    та  омивається на заході водами Аравійського моря і Бенгальської затоки на сході.  Межує з Бангладешем, Бірмою, Бутаном, Китаєм, Непалом і Пакистаном. Країні також належить ряд островів. На території країни протікають дві великі річки: Інд і Ганг.   Індійці першими навчилися вирощувати рис, бавовняний і цукровий очерет, подарували світові шахи і десяткову систему числення. Країна є батьківщиною декількох релігій і відомих філософських систем.   Столиця — Нью-Делі.

  Читати далі...
 • Мальдіви

     Назва «Мальдіви» походить від індуських слів «mahal» (палац) і «diva» (острів)     Мальдіви —  райський куточок,  країна у північній частині Індійського океану приблизно за 700 км від Шрі-Ланки.Мальдіви – найунікальніша за своїм географічним положенням держава- архіпелег . Адже республіка складається з сотні маленьких  коралових островів, розкиданих на невеликій відстані один від одного в Індійському океані,   які  згруповано в 12 атолів. Атол – це кораловий риф у формі цільця, який оточує лагуну. Звичайно ж найкращий вид на Мальдіви відкривається з висоти пташиного польоту.Всі острови пласкі, не більше 13 км², середня висота — 1,8 м над рівнем моря.  Мови: дівехі, англійська.   З усіх островів тільки 202 заселені, у тому числі на 88 островах розташовані туристичні курорти. Протяжність мальдівського архіпелагу з півночі на південь - 820 км, зі сходу на захід - 120 км. Загальна площа Мальдів разом із сушею і морем складає близько 90 тис.кв.км.   Столиця - Мале (наяменша столиця в світі, ширина 1км. довжина 2,5км.

  Читати далі...
 • Ізраїль

  Iзраїль. Маленька країна,  в південно-західній Азії, що розташувалася вузенькою полоскою на південно-східному узбережжі Середземного моря.  Ізраїль вважається однією з найрозвиненіших країн південно-західної Азії.  На півночі межує з  Ліваном і Сирією, на сході  –  з Іорданією, на пд.-зх.  –  з Єгиптом  і на самому півдні має вихід до  Червоного моря. В країні є  гори  –  на кордоні  з Ліваном і Сирією ;  великі  озера (велике унікальне солене озеро – Мертве море, розташоване в найглибшій  на планеті  впадині Гхор прісне озеро Кінерет);  пустеля Негев; велика  ріка  Ближнього Сходу  –  Іордан.  В країні  строго дотримуються   релігійних   традицій. Основна релігія- іудаїзм. Багато і тих, хто сповідує іслам. За традиціями субота («шабат») починається з заходу сонця в пятницю і закінчується з заходом  сонця в суботу. В цей період  магазини,  ресторани, деякі  кінотеатри і інші громадські місця  закриті, не працює громадський  транспорт.  В цей  день слід утриматись від  куріння в громадських  місцях – це сприймають як образу. 

   

  Читати далі...
 • Франція

  Франція найбільша країна, що  розташована в  Західній Європі. На заході і півночі омивається водами Атлантичного океану і протоки Ла-Манш, на півдні – Середземним морем. На півночі межує з Бельгією і Люксембургом, на сході – з Німеччиною, Швейцарією, Італією, на півдні – з Монако, Андоррою, Іспанією. Її столиця м. Париж — найбільш туристичне місто, а Ейфелева вежа — найвідвідуваніший у світі споруда.  Те, що без сумніву привертає туристів  — європейська культура, романтика, вишуканий стиль і розкіш,   засніжені гори , що межують з блакитними берегами, довгі лінії океанічного і морського узбережжя, помірний клімат, безліч різних пам'ятників,  кухня. Франція – країна, яка подарувала світу багато шедеврів  мистецтва, моду, шампанське, коньяк та парфуми.  Батьківщина Наполеона та Едіт Піаф, мушкетерів та трубадурів, саме тут  людина вперше відірвалась від землі  повітряній кулі, з’явився перший кінофільм братів Люм’єр, спорудили  перші  готичні собори…

   

  Читати далі...
 • Італія

      Іта́лія  (Італі́йська Респу́бліка) — середземноморська країна  на півдні Європи  зі столицею в м. Рим,і займає Апеннінський півострів, Паданську рівнину, південні схили Альп, острови Сицилія, Сардинія тощо. Італія омивається відразу п’ятьма морями – на заході – Лігурійським і Тірренським, на півдні – Середземним і Іонічним, а на сході Адріатичним, межує  з Францією, Швейцарією, Австрією і Словенією.  Альпійська дуга містить на своєму заході найвищі гірські масиви, серед яких  піки:  Монблан — 4810 м та  Монте Роза — 4634. На території  Італії розташовані  ще і  державні утворення такі як: Сан-Марино, Ватикан, Суверенний Мальтійський орден.

  Читати далі...
 • Польща

     Сьогодні Польща  – невелика, розвинута країна в центрі Європи, зі своїм укладом життя, старовинною архітектурою та древніми містами. Історичне минуле  залишило слід у повсякденному житті поляків, у мистецтві та традиціях. Польща менжує з Росією, Білорусією, Литвою, Україною, Словаччиною, Чехією, Німеччиноюю. Історія залишила свій слід  у повсякденному житті поляків, у мистецтві та традиціях.  На півночі країну омиває Балтійське море . На території Польщі 8 пам`яток, які входять до Переліку світового культурної спадщини ЮНЕСКО:

  - Старе місто у Варшаві, яке було відновлене після практично повного зруйнування під час второї світової війни;

  - королівський Кріків;     - величезне підземне місто Соляні копальні Велічки( 7 поверхів);

  - замок хрестоносців у Мальброці;        - Національний заповідник Біловезька пуща;

  - найбільший концтабір часів війни із фашистською Німеччиною Аушвіц-Біркенау (Освенцим-Бжезінка).

  Читати далі...
 • Таїланд

    Таїланд (Королівство Таїланд ) - одна з найбільш розвинених держав в Південно-східній Азії, що  знаходиться на півостровах Індокитай і Малакка, межує на сході з Лаосом і Камбоджею,  на півдні з Малайзією, на заході з М'янмою (раніше Бірма) зі столицею  і головним портом: Бангкок.  Південне узбережжя країни омивається Сіамською затокою, південно-західне — Андаманським морем.  Тайланд -  "країна вільних" (так називають Тайланд самі жителі) ,  країна Буддиського способу  мислення, де почитали Монарха. Тут  сучасні хмарочоси і  вогні реклами  переплелися з   багатовіковою  національною  культурою.     Тайланд – найбільший в світі експортер рису.  Тайський алфавіт – другий за величиною в світі.  Тайланд друга в  світі країна по вилову   риби і морепродуктів. На першому місці – Китай, а на третьому – Норвегія.   Тайланд -  екзотичний край, місце  для розкішного відпочинку з багатою  тропічною  рослинністю;  теплим  морем;  розкішними  готелями; нескінченними  пляжами  з білим і дрібним    піском;    пишними  храмами;  привітними  і  чарівлививими  місцевими жителями-  тайцями, які   строго дотримуються  сімейних цінностей і  буддиської  релігійної моралі.   

  Читати далі...
 • Австрія

     Австрія   невелика країна, одна з найкрасивіших в     Центральній  Європі зі столицею м. Відень.  Її кордони межують на  півночі з Чехією, на південному сході - з Словаччиною, на сході - з Угорщиною, на півдні - зі Словенією, Італією і Швейцарією, на заході - з Ліхтенштейном і Німеччиною.  Це гірська країна – більшу її   частину  займають  Східні  Альпи, які у свою чергу поділяються на Альпи Північного Тиролю та Альпи Зальцбургські на півночі;  Циллертальські й Кар-никські  Альпи на півдні з найвищою  точкою  - горою  Гросглокнер (3797 метрів), тут знаходиться  один з найбільших в Європі льодовиків: Пастерзее. Клімат помірний, континентальний. Найхолодніший зимовий місяць - січень, температура опускається до -2 C. Найжаркіші - липень та серпень, температура біля +20 С.  Цією країною захоплювались  Гайдн, Моцарт, Шуберт, Брамс, Малер... В Відні  відчувається  присутність короля вальсів Штраусаю   Австрія -  це маленька перлина природи : гірськолижні і бальнеологічні курорти, відпочинок на озерах, визначні пам'ятки міст Австрії, мальовничі села на тірольських схилах – все це привертає в країну туристів з усього світу.   Найбільше туристів захоплюють саме гірськолижні курорти Австрії — вони надають не тільки величезну різноманітність лижних трас, але й прекрасний сервіс.    

             Австрійська  кухня – це мікс  кулінарних традицій Італії, Угорщині, Іспанії і навіть Туреччині. Дуже популярними тут є печиво, галушки, рулети і найпопулярніший  штрудель - яблучний пиріг  або рулет.  Дуже смачна страва, яку готують  в Тиролі : грестль- запіканка з картоплі, муки, м'яса і тірольського шпику,   а ще відомі  - фруктові кнедлики, виготовлені  з картопляного тіста;.  у  Штірії  полюбляють  тушковане м'ясо зі спеціями і корінням ;  вареники з сиромі  і  форель готують у  Карінтії  . На всій території  країни  популярні  страви - шинкенфлекерлн - локшина з шинкою з додаванням сиру і яєчного білка;  віденський шніцель( готується з найдорожчого м'яса  - телятини);  картопляні салати;   бакхун (печену курку)  і  кайзершмаррен - омлет кайзера. Дужк смачні тут і вина, як білі так і червоні  і пшеничне пиво.   Улюблені ласощі жителів Зальцбурга - млинчики з варенням.

  Читати далі...
 • OАЕ

    Об’єднані Арабські Емірати (United Arab Emirates) – союз 7 еміратів, мусульманська країна   знаходиться  в Азії  на Аравійському  півострові  зі столицею Абу- Дабі ,  що  омивається  водами Персидського і Оманського заливу (басейн Індійського океану). Велику територію країни займає пустеля і тільки на Півночі і сході є гори  і зелень.   Норми  культури  і  моралі тут доволі строгі: є обмеження у вживанні алкоголю, заборонений визиваючий одяг,  особливо у жінок.  Хоча з розвитком туризму  іноземці мають послаблення  в сторнону  "європізації. 

   

  Читати далі...
 • Туніс

    Туніс – найменша за площею арабська держава Північної Африки на узбережжі Середземного моря. Зі столицею в м. Туніс. Межує  з Лівією і  Алжиром.  Ця країна багатої історії, чого варті її міста:  Дуга, Карфаген, Сбейтла і Ель-Джем, тут залишили слід французи, римляни, османи і фінікійці,  що позначилося  і   на  культурі  країни. Дотепер  французькі винороби співпрацюють з  туніськими.  Щоб урізноманітнити відпочинок Вам запоропонують  :  відправитися в Сахару і подивитися на побут пустельних жителів; з  історичних екскурсій -  подорож до руїн Карфагена - античного міста .  У  Тунісі  найнижчий  показник  злочинності у світі,  що свідчить про надзвичайно спокійну обстановку  і викликає довіру до місцевого населення.

  Читати далі...
 • Хорватія

       На  північному сході  Адріатичного моря поселилася невелика країна  Хорватія,  її узбережжя  з безліччю островів, ( біля  1145,заселені  ж тільки 67).  Столиця Хорватії- м.Загреб, найбільше місто країни.  Клімат  на Адріатичному узбережжі – середземноморський, з гарячим і сухим  літом, кількість опадів  невелика.   Хорватія екологічно  найчистіша   територія Європи, з безліччю  зелені і  парків,  з  численними готелями вздовж побережжя, з   чистими  пляжами,що  відзначені  Голубим прапором Юнеско. з прозорою і чистою голубою  морською водою..Країна приваблює  відпочивальників, адже більше  10 мільйонів туристів, переважно з європейських країн,  щорічно відвідують Хорватію. Туризм формує ВВП Хорватії більш ніж на 20%. Найбільшою популярністю серед туристів користується довге узбережжя Адріатичного моря. Але є в Хорватії і чимало інших прекрасних  місць для туристів .різного віку і різних уподобань. Тут є все для активного або  спокійного пляжного відпочинку,  для занять  дайвінгом або шопінгом …   Літній  відпочинок принесе користь для  вашого  здоровя та задоволення.      

  Читати далі...
 • Грузія

  Кавказька країна легенд  Грузія ( край Сакартвело)  - займає територію  в Євразії, на східному узбережжі Чорного моря, більша частина на  Південному Кавказі, а менша — на Північному Кавказі зі столицею в м. Тбілісі- одне з найстародавніших міст світу, йому 1500 років, що  наповнене  національним колоритом. У Грузії налічується понад 10 тис. пам'ятників археології, історій, архітектури, мистецтва, є численні історичні документи, рукописи. Ця країна  вражає  суворими гірськими вершинами  де кружляють  орли; гостинністю місцевих жителів  ; Алазанською винною  долиною, з виноробними районами Кіндзмараулі, Цінандалі, Гурджаані, Ахашені ; харчевнями старого Тбілісі, «Кіндзмараулі»  або  «Суліко», чи лізгінкою.  Туристи тут п`ють «Боржомі»  гуляють квітуючим  Батумі(ботанічний сад.), ніжаться на чорноморських пляжах.  Кахетія, Боржомі, Тбілісі  - це треба побачити. Люди тут   пишаються своєю культурою і є патріотами  своєї Батьківщини,зберігають традиції і народні свята: ртвелі, відзначають після збору винограду, свято жителів столиці Грузії Тбілісоба, свято Шотаоба на честь Шота Руставелі і ін."Генацвале", – з такими словами Вас будуть зустрічати і відкривати свою душу. Коли  Бог ділив землі між людьми , грузини  були заняті застіллям  з приводу створення світу і прийшовши  сказали: " Вибач,  дорогий, запізнились: ми  пили за твоє здоров`я". Бог подумав   і сказав: "Приберіг  я тут для себе кусочок землі, але  завдячуючи  вашій  прямоті  віддаю її  вам! Земля красива і  її ні з чим не порівняти, тому  люди будуть завжди захоплюватись і  любуватись нею ". Сталось так, як сказав  Всевишній.  Ось вже багато століть  всі милуються  маленькою , але  гордою країною.  Правда, цікава  легенда? Але скільки їх ще прийдеться почути побувавши у Грузії –  і не порахуєш. Дуже популярна грузинська кухня, адже тут по-особливому ставляться  до ритуалу приготування  страв. Найулюбленіші страви - саціві, мцваді (шашлик), лобіо, пхалі… Грузинську кухню важко уявити без виробів з тіста:  хінкалі і хачапурі, тут великий асортимент  вин, що і принесли Грузії світову славу.

  Читати далі...
 • Греція

  Європейська країна Гре́ція (Еллада) –поєднала в собі  античність і сучасність та розташувалася  на півдні Балканського півострова та багатьох  островах.  Південь  омиваються Середземним морем, захід — Іонічним морем, схід— Егейським морем. До її складу входить автономна чернеча республіка Афон, на півострові Халкідіки Айон-Орос. Країна вабить  туристів багатою  культурною спадщиною;  добрим  географічним розташуванням;  різноманітними  курортами; історико-культурним туризмом а також паломництвом до святинь християнства- найвідомішими з яких є монастирі Метеори, візантійські базиліки Салонік, монастирі  гори Афон визнані ЮНЕСКО  пам`ятками  світової спадщини.  Вас зацікавлять шоп-тури; морські круїзи по островах; цікавий дитячий відпочинок з іграми та розвагами; лікувальні тури; де  навчать підводному плаванню і організують занурення з аквалангами, адже морське дно багате на археологічні  цінності;  елітний відпочинок  пропонує катання на конях; аероклуби навчать пілотуванню на літаках малої авіації і вертольотах;  не залишить байдужим нікого і смачна  кухня;  розвинена готельна база; розваги і дискотеки з  активним нічним життям… Пляжі та  величні гори, печери й ущелини, озера і річки, заповідники та екологічні парки ліси і багатий рослинний та тваринний–все є для чудового пляжного відпочинку. 

  Читати далі...

go top