Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Країни / Греція

Греція

Є Європейська країна Гре́ція (Еллада) –поєднала в собі  античність і сучасність та розташувалася  на півдні Балканського півострова та багатьох  островах.  Південь  омиваються Середземним морем, захід — Іонічним морем, схід— Егейським морем. До її складу входить автономна чернеча республіка Афон, на півострові Халкідіки Айон-Орос. Країна вабить  туристів багатою  культурною спадщиною;  добрим  географічним розташуванням;  різноманітними  курортами; історико-культурним туризмом а також паломництвом до святинь християнства- найвідомішими з яких є монастирі Метеори, візантійські базиліки Салонік, монастирі  гори Афон визнані ЮНЕСКО  пам`ятками  світової спадщини.  Вас зацікавлять шоп-тури; морські круїзи по островах; цікавий дитячий відпочинок з іграми та розвагами; лікувальні тури; де  навчать підводному плаванню і організують занурення з аквалангами, адже морське дно багате на археологічні  цінності;  елітний відпочинок  пропонує катання на конях; аероклуби навчать пілотуванню на літаках малої авіації і вертольотах;  не залишить байдужим нікого і смачна  кухня;  розвинена готельна база; розваги і дискотеки з  активним нічним життям… Пляжі та  величні гори, печери й ущелини, озера і річки, заповідники та екологічні парки ліси і багатий рослинний та тваринний–все є для чудового пляжного відпочинку. 

          Афінський акрополь - це пагорб довжиною 300 метрів, шириною 170 метрів і висотою 156 метрів, що знаходиться     в місті Афіни, крлись  це була  царська резиденція.  Під час численних воєн з персами храми Акрополя були зруйновані.  Місцеві жителі  заприсяглися  відновити храми після вигнання ворогів з Еллади   В 447 році до нашої ери скульптор  Фідій,  що і був автором заснував проект,  що став основою архітектурного й скульптурного вигляду Акрополя.  За період воєн його було понищено, а в  кінці 19 ст. після незалежності Греції в ході відбудови  був частково відновлений первісний вид Акрополя,знищені  більш  пізні його будівлі , заново відбудований храм Ніки Аптерос. Скульптури й рельєфи храмів Акрополя в цей час перебувають у Британському музеї в Лондоні, у Паризькому Лувре й самому музеї Акрополя, а скульптури, що залишилися під відкритим небом, замінені копіями.

        Монастирі Метеори розташовуються в північній частині Греції, біля  міст Каламбака й Кастракі, в унікальній за своєю природною формою гірських масивах Фессалії. Свяість  Метеора  є особливим місцем, де подих Бога і його величний  дух перебувають у незбагненній гармонії з небувалою  красою  витвору  природи   Метеори   відносять  до категорії геологічного феномена.   Всі православні монастирі  Метеори є діючими, і  розташувані  на  вершинах  скель. Велетні з каменю досягають у висоту 600 м.  Кожен, хто побачив  стрімкі стовпи із глибокими печерами й зеленими вершинами, які нагадують сталагміти гігантського розміру вражені цим дивом.     Історія монастирів Метеори бере свій початок в 10 сторіччі, коли скельні поглиблення й печери були освоєні і пустельниками з 950 по 970 роки.  Людина на  ім`ю Варнава стала родоначальником найстаршого скиту Святого Духа.  В 14 столітті, у той момент, коли на  Фессалію  почали  нападати  турки,  які повністю завоювали її  в 1393 році, рух аскетів на територію цих земель збільшився.  Рятуючи своє життя, пустельники,  змушені були бігти в Метеору. 15-16 століття стали епохою розквіту країни ченців, що нараховувала 24 монастирі , кожний з яких мав скити, церкви, трапезні , льохи, резервуари для збору дощової води, урни для останків, була ут і бібліотека,  де  зібрана  колекція друкованих і рукописних книг.  Сьогодні тут діє лише  6 монастирів.  Метеори пропонують туристичні екскурсії на свою територію. Необхідно знати, що вибирати потрібно такий одяг, що відповідає строгим уставам церкви. Категорично заборонено шорти й короткі спідниці, для жінок  і обов`язковий головний .     

        Для альпіністів найпопулярнішим місцем  залишається Олімп. 15  вершин в Греції  покриті снігом, і в зимовий сезон доступні для любителів гірських лиж з обладнаними лижними трасами,  підйомниками, готелями і ресторанами. На  базах є лижне спорядження і досвідчені інструктори. Найпопулярнішими є гірські траси на горі Парнас (найвища точка 2390 м)з міфологічними іменами: Афродіта, Бахус, Гермес і ін… Греція славиться своїми курортами розташованими на материковій частині і на островах. Популярними містами і островами Греції є:   Афіни    Салоніки    Александруполіс    Арідея    Волос    Кавала    Каймакцалан    Каламата    Касторія    Мецово    Пієрія    Сівота    Яніна    Острови    п-ів Халкідіки  о. Андрос    о. Закінф    о. Карпатос    о. Корфу    о. Крит    о. Міконос     п-ів Пелопоннес    о. Родос    о. Самос    о. Санторіні    о. Тасос    о. Тінос    о. Хіос    о. Евія

      Півострів Пелопонес- південна область материкової Греції. Тут розташовані міста древньої цивілізації: Аргос, Эпідавр, Спарта, Патра, Мікени.  Пляжі –  піщані або  піщані з мілкою галькою. Немає великих курортів (невеличкі готелі або  апартаменти).

      Півострів Халкідіки  нагадує  тризуб: 1) Сітонія, 2) Кассандра  3)Агіос Орос ( Афон) Курорти з кришталево чистою водою Єгейського моря, виноградниками, лісами, квітами, великими піщаними пляжами (об лаштовані і дикі).  Тут розташована гора Олімп.

           Крит …Іракліон – столиця Криту. Курорти: Амудара, Гувес, Херсоніссос, Малія і  Сталіда- для  молоді- весела  атмосфера і багато розваг, облаштованіі піщані пляжі, аквапарка «Water City» для приємного відпочинку сімей з дітьми. Є сучасні магазини з товарами престижних світових марок, а поряд критський ринок. Тут можна спостерігати за звичним життям острів’ян.

      Крит- Ласіті- багата історія і чудова природа. Це улюблене місце туристів з   хорошимм достатком. Вітряна мельниці – символ області; відоме високогірне плато Лассіті, гора Діктеон Андрон. Пляжі Лассіті  тягнуться від курорту Єлунда до Палеокастро, і аж до побережжя Криту в Міртос, Іерапетре, Агія  Фотья і Макрі Ялос. Агіос Ніколаос– столиця області, місто на березі найчистішого заливу Мірабелло- ще називають «грецьким Сан-Тропе» завдяки романтичній атмосфері і багатьом  ресторанам і  кафе. Тут є безліч  бухт і супер готелів.  11 км від Агіос Ніколаоса є модний і престижний курорт Криту –Єлунда.  Піщані пляжі захищені від вітру і хвиль, де ніколи не буває шторму,а  на березі розкішні готелі, з  SPA-центрами..

     Крит- Ретімно- Західний Крит!  вздовж Критського і Лівійського морів і славиться пляжами та чистим морем. Ідеальне місце для спокійного сімейного відпочинку, романтичних подорожей і  любителів екстриму. Нагадує  венеціанський стильз вузькими вуличками та древніми церквами,  тавернами і ресторанами, з широкою набережною  з маяком Фарос. Відома фортеця- Фортеца,  прямо над морем. Саме тут є найширший піщаний  пляж на острові з готелями 3-5*.  Рибацьке село  Георгіуполі один кращих  курортів області- жива музика,  вечірні прогулянки і тиша все потрібне  для хорошого і недорогого відпочинку.  Балі -місце для романтичного відпочинку: чисте море, яке оточують скелі, а в бухтах   є маленькі  піщані пляжі.

     Крит-Ханья відома гірським масивом Левка Ори (Білі Гори), з найдовшою в Європі ущелиною Самарья і сосновими лісами( рідкісними для Греції). В  Ханьї відчутно венеціанський дух, і його називають  «критською Венецією», з квітами і  садами, красивими вулицями, ароматом апельсинових садів на околицях. Старовинна архітектура, небагато готелів, вузенькі вулички,де можна побачити багато  художників і музикантів. Тут збереглися будинки де жили вельможі та  відомі грецькі діячі культури, посольства багатьох держав розміщені тут і до сьогодні. Пляжі,  гроти, печери; ущелина Самарья( 17км ), що зберегла  десятки видів рідкісних тварин і рослин- все це Ханья.

        Родос – четвертий за  розміром  займаної площі серед всіх островів Греції, входить до складу архіпелагу Додеканес   Острів омивається Середземним і Егейським морями-   острів  міфів, приваблює природою, історією, архітектурою; відомий Долиною метеликів.    Клімат - м`який середземноморський . Тут буяє пишна рослинність. Інфраструктура - побудовано безліч ресторанів, барів і таверн  з чудовою європейською й місцевою кухнею. Для бажаючих галасливо й весело відпочити, є нічні клуби й дискотеки. Також улітку, раз у два тижні тут улаштовуються свята з національною музикою й танцями.  Пляжів  велика кількість,  зокрема  біля готелів, і можна також відправитися в якийсь тихий гарний куточок.   Тут знаходиться  знамениий Колос Родоський–одне з семи чудес світу. Родос омиває два моря: Середземне спокійне море з піщаними пляжами , і Єгейське(на заході) з галькою і хвилями . Райони Колімбія- для любителів  тихого й спокійного відпочинк, Каліфея-- гарний курорт для пляжного відпочинку, тут прекрасний піщаний пляж і дуже чисте море, а також   Ліндос, Фаліракі-  для молоді з активним  нічним життям  -  всі  для пляжного відпочинку.  А  Ялісос, Іксія – для занять віндсерфінгом. Іксія - підійде тим хто хоче вивчати визначні  пам`ятки і культуру Греції. Найпопулярніші  екскурсії: екскурсія до залишків храму Афіни, Філерімос, Камірос. Користуються популярністю й морські прогулянки.

     Острів Корфу – рівнини , гори, скалисті береги,  бухти, пляжі з золотим піском, цитрусові  і оливкові сади, росте багато диких  орхідей, озера і ріки. Відомий острів  каналом Любові (Ді Амур) в м.Сідарі, за легендою скупавшись в якому знайдеш свою любов. м.Керкір -столиця о.Корфу. Для туристів є безліч  розваг –тенісні клуби і яхти, дайвінг і серфінг, кінний спорт і гольф.

           О.Міконос – престижний елітний  курорт. Тут активне нічне життя. Невисокі біло-сині будиночки,  горбиста  місцевість з Єгейським побережжям піщаними і піщано-гальковими пляжами. Курорт підходить для молоді і активного відпочинку.

         Острів Кос –екологічно чистий регіон в Греції. Рай з квітуючими садами, оливами і багатьма  птахами. Тут високий рівень  обслуговування для всіх вікових категорій і туристів різного достатку. Для дітей:  атракціони, парки, ігри, розваги. Курорт Ламбі з піщаним пляжем. Курорт Псаліді с пляжем з мілкою галькою. 10 км від м. Кос є пляж с чорним вулканічним піском і  термальним джерелом. Відомі курорти: Кардамен, Кефалос, Камарі, Мармарі, Мастічарі, Тігакі.

         Острів Закінф, або Закінтос -  напівденніший  з Іонічних островів у Греції.  Його ландшафт  різноманітний-:  на заході - разючі гірські  пейзажі  і  ненаселений, а на  східному узбережжі розкинулися родючі рівнини,  довгі піщані пляжі й мальовничі бухти,   можливість побачити зникаючих диких тварин – черепаху  каретта-каретта  і  тюленя-монаха,  а також знамениту  Блакитну  Печеру  і   відомий вигляд  на Закінф - Бухта Навайо  або Пляж аварії корабля, одне з популярних  місць в  світі, де багато фотографуються. Закінф порадує своїх гостей  різноманіттям яскравих квітів, які цвітуть тут майже цілий рік. Острів скорив серця венеціанців, які правили тут протягом багатьох років і назвали  його квіткою Леванту. Місто Закінф - столиця острова, розташувався на пагорбі Бочали,  відомому як місце, де Діонісій Соломос, один з найбільших поетів Греції,  надихався,  щоб написати вірш,  який ліг в основу   гімну Греції . Місто було відновлено після руйнівного землетрусу в 1953 році, незважаючи на це воно  не втратило  свого архітектурного  стилю  і дотепер наповнене  атмосферою стародавності.  Є  кілька цікавих музеїв в місті, які варто відвідати-  музей візантійської культури і  музей Соломоса. На площі Соломоса є численні кафе, у яких можна відпочити й освіжиться під час прогулянок по місту.    Відомий поет Эдгар Аллан По, в 1837 році, написав поему за назвою Сонет до Занте,де виспівав  красу цього острова. 

         Острів Донуса - це маленький, але найкрасивіший острівець, що належить до групі Малих Східних Киклад, до сходу від Наксоса, площею  13 кв. км.  Туризм ще не встиг поглинути собою це  райське місце, а казкове узбережжя Кедрос   приємно здивує своїми принадами і сюрпризами . Теплий клімат, приємна зовнішність місцевих жителів,  відсутність дискотек і мінімум авто - тільки відпочинок.  Тут є причал для яхт з тавернами , рівень води  причалу  трохи більше трьох метрів, тому  можна  прогулятися на риболовлю, на саму середину піщаної затоки,  де ви робачите  безкрайну красу .    Покуштувати  страви місцевої кухні  можна в закладах громадського харчування , є також  невеликий ринок, де ви  зранку купите  свіжий смачний хліб, не схожий на традиційний.  Різні  морепродукти,  які живцем можна побачити хіба в кіно або в телепередачі   можна купити  в місцевих рибалок , які рибалять недалеко в затоці.  Поціновувачі давньогрецької зброї  в тутешній  крамниці знайдуть  сувеніри,  які робить справжній коваль.  Будинки тут білі як сніг. На пагорбі розташована церква, звідти  відкриється прекрасний вид на затоку, а також на острів Наксос

      Острів Парос -відпочиноку  у тиші  селищ,  в романтичних і прекрасних готелях, у сімейних будиночках або на віллах.  На Паросі  середземноморський клімат, безвітряно і сонячно, а літні місяці не дуже спекотні.  По всьому острові розташовані білосніжні монастирі й церкви .Як і всі острови Кікладского архіпелагу острів відрізняється  барвистим архітектурним стилем - розкішні пейзажі білі будиночки з яскравими ставнями й черепицями, а храм Святої Олени - це  головна будівля острова.      Щодня тут можна ходити на новий пляж,  адже тут їх величезне кількість, і більша частина - піщані. Для юних туристів є водні гірки й ігрові площадки. Вам порадять брати напрокат велосипеди або зайнятися  верхівковою  їздою.   Тут є  центр реабілітації й надання допомоги диким птахам і тваринам Алкіона,  парк культури й екології Ай-Янніс Детіс,  розташований він у бухті Наусі, а за   7 км від парку вас чекає приголомшлива долина метеликів. В колоритних кав`ярнях  можна  відпочити й спробувати узо.  Для  молоді   все для активного відпочинку й навіть екстремальних  видів спорту: від звичайного віндсерфінга до кайт-серфінгу.

         Гавдос - Грецький острів у Середземному  морі , входить до складу регіону Крит за  35 км південніше від берега відомого острова Крит, найпівденніша  точка Греції, а  також і Європи. Населення острова-  98 чоловік  займається сільським господарством і обслуговуванням  туристів.    Згідно  легенди  тут жила в древні часи міфічна німфа Каліпсо, що зачарувала Одіссея і всю  його команду. Тут красива незаймана  природа. Острів  популярний у середовищі художників і поетів.  На острові влітку практично не йдуть дощі, у  середині літа буває тут дуже спекотного, відчувається близькість  Африканського континенту.  Середньодобова температура в серпні повітря 30-32C. Найкомфортніше і не дуже жарко тут у в травні, червні й вересні. Сюди приїжджають  прихильники  спокійного відпочинку,  по острові розкидані крихітні  будиночки на схилах зелених пагорбів. До них ведуть щаблі, які залишилися ще із часів піратів. Тут немає нічних розважальних закладів і дискотек - тільки дуже тепле й прозоре море, затишні райські лагуни і  бухточки.  Тут  Вам запропонують  запропонують  милі пансіони, по  доступних цінах, або можна зняти  приватне житло. У гавань острова - туристів доставляють із Криту на невеликі катерах . Місцеві жителі дуже гостинні , тут можна смачно поласувати   стравами вишуканої  грецької  кухні-  національну страву  долмадес (тефтельки, загорнені у свіжі виноградні листи),  мусака (рубане м`ясо, з баклажанами, помідорами, солодким перцем і запечене все це в тесті). Населення вирощує   місцеві і субтропічні овочі й фрукти й розводить кіз.  Бірюзове тепле море в  поєднанні з зеленню вікових кедрів і сосен, гарні таємничі скелі, старі села  - плюс натуральні  й екологічно  чисті продукти в поєднанні з  тишею і  красою – те що  чекає  Вас  в цьому райському  місці. Острів Гавдос був створений богами - щоб сучасні люди могли планувати тут незабутній відпочинок.

…Писати про країну  і її курорти можна дуже  багато, але варто  відвідати Грецію хоч раз, щоб побатити все на власні очі і  Вам захочеться повертатися сюди знову і знову.   Тут Ви забудете про час і непотрібну суєту .

 


 
 
go top