Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Країни / Хорватія

Хорватія

       На  північному сході  Адріатичного моря поселилася невелика країна  Хорватія,  її узбережжя  з безліччю островів, ( біля  1145,заселені  ж тільки 67).   Столиця Хорватії- м.Загреб, найбільше місто країни.  Клімат  на Адріатичному узбережжі – середземноморський, з гарячим і сухим  літом, кількість опадів  невелика.   Хорватія екологічно  найчистіша   територія Європи, з безліччю  зелені і  парків,  з  численними готелями вздовж побережжя, з   чистими  пляжами,що  відзначені  Голубим прапором Юнеско. з прозорою і чистою голубою  морською водою..Країна приваблює  відпочивальників, адже більше  10 мільйонів туристів, переважно з європейських країн,  щорічно відвідують Хорватію. Туризм формує ВВП Хорватії більш ніж на 20%. Найбільшою популярністю серед туристів користується довге узбережжя Адріатичного моря. Але є в Хорватії і чимало інших прекрасних  місць для туристів .різного віку і різних уподобань. Тут є все для активного або  спокійного пляжного відпочинку,  для занять  дайвінгом або шопінгом …   Літній  відпочинок принесе користь для  вашого  здоровя та задоволення 

     Тут є багато недорогих готелів і апартаментів, готелів люкс, вони є доступними в порівнянні з  іншими європейськими країнами, є  і комплекси з розважальними програмами і  спортивними заходами, які  чудово підходять для дитячого відпочинку. Хорватія, популярна серед українських туристів   і завдяки близькій нам слов’янській культурі . 

        

    Цікава країна і в плані екскурсійних програм ( індивідуальних  або  групових ) наприклад: в м.Дубровник- рай на землі сьогодні  під захистом Юнеско.  «Плітвіцькі озера» один з найстарших національних парків, оточений  лісом з багатовіковими  деревами і має 92 водопади, що наповнюють 16 озер.  Спліт - з багатою   історією - музеями, веселими і затишними  ресторанчиками, вузькими   каменистими  вуличками і красивою набережною.  Відомим у  Спліті є Діоклетіанський  Палац. Архіпелаг Бріоні - найгарніше природне насліддя Істри - національний парк Бріоні, який  складається з 14 островів, найбільший з яких  Велі Бріоні з дивовижним  сафарі-парком і різними тваринами.

Найбільш відвідувані хорватські острови - Црес, Крк, Брач ​​(на цьому острові розташована найвища гора островів Хорватії), Хвар, Корчула. Острів Хвар відомий як найбільш сонячний острів Адріатики (349 сонячних днів у році). Хорватські острова знамениті своєю дивовижною природою, сонячними пляжами і прекрасним кліматом.

       Кухня Хорвати- справжні гурмани, що люблять свіжу   та смачну  їжу, кухня складається з  багатьох  популярних страв національної кухні: бурек, палачінки, сир Паг та інші, які Вам  запропонують у будь-якому  ресторані. Хорватія - морська країна, тому тут завжди є великий  вибір риби, молюсків, устриць та лангустів(рибні ресторанчики).                                                

     В країні є три основні курортні зони:

 -    Півострів  Істрія:       Умаг, Новіград, Пореч, Врсар, Ровінь, Пула, Медулін, Рабац, Опатія, Ловран, острови Бріоні  і Крк (Крк, до  Істрії не відноситься, але знаходиться поряд) .

  -  Середня Далмація:       Водіце, Шібенік, Прімоштен, Трогір, Спліт, Брела, Башка Вода, Макарска, Тучепі, Подгора, острови Брач і Хвар .

   - Південна  Далмація:       Дубровник, острова Колочеп, Ластово, Корчула и Млет, Млини, Неум, Плат, Слано и Цавтат .

Відомими гірськолижними  курортами Хорватії є :    Слеме  і Платак.                      

Всі пляжі муніципальні, вхід  на них вільний ,  з арендою лежаків і парасольок. Окремі  готелі пропонують їх безкоштовно. Пляжі Істрії, за деяким виключенням —  це штучні бетонні платформи,  з природним  камінням, плато або невеликими  гальковими  лагунами. В Середній Далмації (м. Брела, Башка Вода, Тучепі і ін.) і  на о. Брач  пляжі  з дрібною галькою, їх вважають  найкращими на всьому узбережжі. Сосни тут ростуть за  3-4 метри  від лінії прибою, і тому парасольки тут  не потрібні.  В Південній Далмації  пляжі галькові,  скалисті або бетонні, а на островах в районі Дубровника —є і піщані пляжі. А еще Хорватія в цілому і Істрія зокрема — головний центр  нудистського туризму.

Якщо ж ви хочете наповнити свою подорож найяскравішими фарбами, вам необхідно вирушити в Хорватію - тут ви не лише познайомитесь з місцевою історією, архітектурою та кухнею. Вас чекає безліч природних красот, якими просто наповнена ця невелика країна.


 
 
go top