Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Паломництво / Духовний ценр - Зарваниця

Духовний ценр - Зарваниця

Зарваниця - Храмовий комплекс  

  У вартість туру входить:·   Перевезення автобусами єврокласу;   ·  Послуги екскурсовода.

 

 

1 день

07.00 Збір групи на залізничному вокзалі

Переїзд групи у с. Зарваниця. За народними переказами початки зародження Зарваниці пов'язують з появою чудотворної ікони Богоматері.

Пішохідна екскурсія до Чудотворної ікони Богоматері. Кожного року приходять сюди тисячі паломників ,щоб помолитись перед чудотворною іконою Пречистої Діви Марії і просити її помочі, опіки і покрова.Сьогодні чудотворну ікону пренесено з каплиці над цілющим джерелом до мурованої церкви.Вона тепер розміщена над лівим бічним престолом. 

Під час екскурсії також завітаємо до новозбудованого храмового комплексу , який радує око вже за кілька кілометрів до самого села. Архітекторам вдалося поєднати можливості архітектурних символі із ритмомелодією місцевого ландшафту.  У  центральній частині храму консолі несуть із допомогою підпружних арок систему склепінь і купол на восьмерику, який завершується банею.В інтер'єрі висота до центра кeпола сягає 28 м. Поки що в інтер'єрі панує біло – золотий мінімалізм: лише, блискуча дорога підлога, золочені світильники , лави та ікона.Над приміщенням , що прилягають до внутрішніх куполів хреста , розташовано 4 молебні.На розвинутому цоколі храму розміщено нижню церкву з 2- ма каплицями.Верхня і нижня церкви мають вихід на тераси. Об'єм будівлі компактний, зібраний. Його фасади розчленовані вертикальними тягами, які переходять в арки, що надають їй динамічності, невтримного руху вгору.Це враження підсилює пірамідно – ярусне групування склепінь.Пішохідна екскурсія у каплицю з стелою Богоматері.Стела виготовлена з дорогого карарського мармуру. Біля каплиці – розмаїття живих квітів на клумбах. Неподалік  60 – метрова дзвіниця, вертикальний акцент комплексу. Перший ярус в плані прямокутний, інші – восьмигранні. 5 дзвонів виготовлені в Україні та у відомій дзвонарні Фальчинських в Пшемислі.  

Повернення до Львова.


 
 
go top