Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Паломництво / Римо-католицьке Різдво у Польщі

Римо-католицьке Різдво у Польщі

1 день: 

Виїзд зі Львова. Переїзд до Кальварії Зебжидовської.

kalvaria

Кальварія Зебжидовська (Монастирський комплекс бернардинців, зведений на початку 17-го століття магнатом Миколаєм Зебжидовським і присвячений Хресним мукам Спаса на зразок єрусалимського храму Гробу Господнього («Кальварія» у перекладі з латини означає «Голгофа»). Кальварія побудована на кшталт Хресної Дороги у Єрусалимі. У цьому архітектурно-парковому комплексі на території близько 300 га розташовані: собор у стилі бароко, монастир бернардинців, 42 невеличких костели та каплички і багатокілометрові кальварійські стежки. У соборі знаходиться ікона Божої Матері з Немовлям, особливо шанована віруючими.

Екскурсія. Хресна дорога.

Переїзд до Лагевнік.

44262346

Санктуарій Божого милосердя в Лагевниках Святіший Отець Іван Павло II проголосив Світовим центром милосердя під час свого перебування в Польщі, в серпні 2002 року. Поруч зі старим костелом, де похована свята сестра Фаустина, поширювала культ Божого милосердя, побудована нова базиліка за проектом проф. Вітольда Ценцкевіча. В оформленні вівтаря в Санктуарій використаний образ куща, нахиленого вітром в одну сторону, і ікона «Ісус, на тебе уповаю». Літургія. Вільний час на приватну молитву.

Переїзд до Кракова. Екскурсія містом. Вечеря. Можливість взяти участь у Пастерці. Нічліг у готелі.

krakow

2 день:

Сніданок. Літургія, переїзд до Ченстохови, екскурсія Ясною Горою — духовною столицею Польщі.

original_0000000285

Тут знаходиться великий католицький монастир. Повна назва — Санктуарій Пресвятої Діви Марії Ясногорської. Монастир належить монашому ордену паулинів. Ясногорський монастир відомий як місце зберігання Ченстоховської ікони Божої Матері, яку вшановують католики як величну реліквію. На Ясну Гору чудотворна ікона Діви Марії  була перенесена  з міста Белз (суч.Україна) Владиславом Опольським. Інформація про цю подію міститься в старовинному манускрипті «Translatio Tabulae», екземпляр якого, датований 1474 роком, зберігається в монастирському архіві. Паломництва до ікони почалися вже в XV столітті. В 1717 році після отримання згоди від папи Климента XI ікона була коронована в присутності 200 000 паломників.

chestohova

Вільний час на приватну молитву. Екскурсія. Виїзд до Львова.

Повернення до Львова.

Вартість паломництва: 85 євро + 100 грн. (оплата в гривні по курсу)

У вартість паломництва входить:   1 нічліг зі сніданком та вечерею; переїзд автобусом єврокласу; супровід духівника-керівника групи; медичне страхування.

У вартість не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату, витрати на вхід у музей (Ясногорський) загальна вартість – 10 євро.

Джерело: http://rafail.com.ua/


 
 
go top