Ваш браузер застарілий!!!

Оновіть будь-ласка свій браузер для правильного перегляду цього веб-сайту. Оновіть свій браузер зараз

×

Телефонуйте нам прямо зараз:
(067) 373 28 33 (032) 297 06 37 (099) 32 62 950 Skype: vidpustka1

Замовити дзвінок

  • Ваше ім'я *
  • Ваш телефон *
  • Коментарій
Главная / Різдво Україна / Буковинський карнавал(на Маланку )

Буковинський карнавал(на Маланку )

Буковинський   карнавал(на Маланку )

 

Виїзд   зі  Львова 14.01  на 2 дні / 1 ніч

Ціна -  595 грн.

План туру:
1 день:   виїзд зі Львова (08:00) – Вашківці (карнавал-переберія, обід, майстер-клас із виготовлення карнавальних масок) – Бояни (поселення в готель о 21:00, вечеря).

2 день:    Бояни (сніданок і виїзд 08:00) – Чернівці (екскурсія університетом, центром міста, обід, участь у Фестивалі Маланок, вільний час) – Лужани (екскурсія) – Львів (повернення о 23:00).

 

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом, проживання, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, страхування на час подорожі.

 Додатково оплачуються: вхідні квитки в музеях і харчування.

 

Вартість вхідних квитків:

 - Чернівецький університет (загальний – 25 грн./особа, студентський – 15 грн./особа, учнівський – 10 грн./особа),
- майстер-клас із виготовлення карнавальних масок: 20 грн./особа.

Проживання: готель  “Буковинська зірка” у с. Бояни (біля м. Чернівці), комфортні 2-х, 3-х місні номери зі зручностями у номері.

 

Традиція святкувати Маланку бере свій початок від середньовічних карнавалів. Вона пов’язана зі старовинними богами, потойбічними силами та духами предків. Люди вірили – в час, коли один рік змінюється на інший, на землю приходять всі сили, які наповнюють життя людства: веселі і сумні, страшні та дивакуваті. Тому люди переодягаються у ці образи і поринають у загальну стихію свята. Традиційно в перший день після Старого Нового року (15 січня) столиця Буковини запрошує на фестиваль Маланки. Це унікальне буковинське дійство, на якому представлена українська, бессарабська, гуцульська, молдавська, румунська Маланка, традиції яких ще збережені саме на Буковині. Окремі колективи демонструють автентичну Маланку, вік якої більше ста років. Гості фестивалю побачать 13-метрового Дракона, різдвяний вертеп “Єроди”, традиції якого сягають 150-літньої давнини, великий “казковий паровоз Disney”, який запросить глядачів у подорож чарівним світом улюблених героїв з дитинства, Титанік, терористів, “зоопарк на колесах”, хороми шейхів, сучасних політиків, переберії, вертепи, колядки та ще багато іншого. Це своєрідний буковинський карнавал, який збирає довкола себе шанувальників народного мистецтва. І щоб побачити його не потрібно їхати у Ріо чи Венецію. Він зовсім поруч.

 

 

Вашківці.     Хочете побувати одразу на карнавалах у Венеції і Ріо-де-Жанейро не виїжджаючи за кордон?Отож  Вам потрібно на святкування Маланки у Вашківці, що має назву “Переберія” (переодягання).-найбільший і найцікавіший український карнавал, проводиться  понад 100 років. В карнавалі беруть участь сотні чоловіків – мешканців містечка, які одягнені як в традиційні костюми “дід”, “ведмідь”, “чорт”, “циган”, “цар і цариця”, в історичні, які притаманні лише цьому регіону “солом’яні ведмеді”, “перукарі”, так і сучасні “терористи”, “чесні судді”, “міліціонери”, “політики і зірки шоу-бізнесу”. Дійство відкриває карнавальна хода вулицями містечка, потім відбувається святкова Маланкова вистава. Переберія назавжди запам’ятається Вам своєю яскравістю, гармидером, експресивністю!

 

Чернівці -  найкрасивіше місто  України і Східної Європи,  “український Вавілон”,  тут  переплелося багато народів і культур. Перлиною світового рівня і гордістю міста є архітектурний ансамбль Чернівецького університету, колишні будівлі резиденції православних митрополитів Буковини і Далмації (1864-1882рр.), внесений в світову спадщину Юнеско.  (поєднано мавританський , візантійський , романський, гуцульський стилі, які поєднав  архітектор Й.Главка. Викликають захоплення міська ратуша (1848р.), театр (1905р.), до якого веде “Алея зірок” – майстрів мистецтв Буковини. Перехоплює подих т.з. “п'яна” церква (1939р.), яка не має аналогів на території України. Ті хто любить море,  надихне будинок-корабель (ХІХ ст.)

 

Лужани.    В селищі знаходиться Успенська церква- найдавніший мурований храм Буковини (  1453р.). В 2006р. під час реставраційних робіт було зроблено сенсаційне відкриття, відновлено фрагмент фрески з Юрієм-змієборцем (ХІІІ-ХІV ст.), які не мають аналогів в Західній Україні.


 
 
go top